cauze

Disfunctii sexuale feminine

Postata de zuzzu cu 10 ani in urma.

Din ce cauze poate scade cantitatea de menstrutie(sange) ???

Raspunsuri (1)

mona

acum 9 ani

cauze sunt mai multe, o dereglare hormonala, din cauza unui uter fibromatos, dar eu nu vreau sa te sperii. Intr. mea este daca ai facut analize, ai fost la un ginecolog ? daca as sti mai multe despre probl. ta de sanatate , as putea sa te indrum. astept sa ma contactezi, eu vreau sa te ajut dar ajuta-ma si tu cu mai multe inf.-adr. mea [email protected]