candidoza?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de gaba3 cu 9 ani in urma.

buna,sper sa ma ajutati cu un sfat.
cam de o luna ,dupa actul sexual simt un miros urat in zona pubiana si vad pe slip chestiute albe.precizez ca in timpul in care nu intretin relatii sexuale nu se intampla asta ,si prin timp ma refer la saptamani,cum incep relatiile sexuale incep si aparitia simptomelor,relatia este una stabila. as vrea un sfat ce e de facut,daca e la mine sau la el problema.multumesc

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum 9 ani

Cel mai bine este sa te consulte un ginecolog; daca este ceva, trebuie sa faceti tratament amandoi. Toate bune!

gaba3

acum 9 ani

multumesc frumos