BETA HCG ANALIZA SIGURA 100% ?

Disfunctii sexuale feminine

Postata de avi78 cu 12 ani in urma.

buna seara. am facut testul Beta HCG la 5 saptamani de la contact . Rezultatul a fost

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Scoateti sagetuta caci nu apare din cauza ei.

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Analiza sanguina (de sange) free beta HCG depisteaza concentratia gonadotropinei corionice umane (HCG), cu valori crescute in timpul unei sarcini.

avi78

acum 12 ani

si daca in rezultat scria mai mic decat 1.2 si a fost facut la 5 saptamani de la contactul cu risc ... este 100 % sigur ca e negativ?

Miha

acum 8 ani

HCG TOTAL -Ser

Miha

acum 8 ani

HCG TOTAL -Ser