AM NEVOIE DE UN RAS

Disfunctii sexuale feminine

Postata de ANY_91 cu 12 ani in urma.

IN LUNA FEBROARIE AM FOST INTERNATA PT CA AVEAM OVARU STANG INVLAMAT. SI NU INI VENISE CICLU DE APROAPE O LUNA JUMATE.AM STAT INTERNATA O SAPTAMANA SI MA SIMTEAM MULT MAI BINE ASTA PANA ACUM CEVA TIMP CAND AM INCEPUT SA AM IAR DURERI.ESTE POSIBIL CA ACEA INFECTIE SA O AM DIN NOU?AM SI O SENZATIE DE USTURIME LA CONTACT SEXSUAL ASTA ESTE TOT DIN CAUZA INFECTIEI? VA MULTUMESC SI VA ROG SA IMI DATI SI MIE UN RAS

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

E evident ca atunci cand intampinati o problema de acest gen mai ales cand ati avut antecedente, trebuie sa va consultati medicul ginecolog. E posibil sa fie acelasi licru cum e posibil sa fie altceva.