ajutor

Disfunctii sexuale feminine

Postata de membru212232 cu 12 ani in urma.

buna ziua ,am o problema in urma cu 4ani si jumatate am dat nastere unei fetite si am avut o ruptura .Acea ruptura mia fost cusuta ulterior dar am ramas cu incotinenta urinara ,acum dupa 4 ani imi crește pe cusatura o bucata de carne care ma doare si ma mananca ce poate fi .multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 12 ani

Numai medicul ginecolog poate pune un diagnostic cert asupra leziunilor descrise.
Nu intarziati sa apelati la consultatia lui.

Buna

acum 12 ani

La problema asta nu te poate ajuta nici un ginecolog sau dermatolog. Trebuie sa mergi la un medic homeopat caci exista cateva remedii care vindeca astfel de probleme. Corpul nu a avut suficienta forta ca sa inchida rana cum trebuie. Data viitoare daca se mai intampla asa ceva te dai cu tinctura diluata de galbenele sau crema de galbenele si iei remediul homeoopat din galbenele cu numele Calendula CH9 sau CH15 pana la vindecarea completa. Acum sunt alte remedii. Im poti scrie un email la *** pe yahoo si ti le spun.