Ajutor

Disfunctii sexuale feminine

Postata de rock.angel21 cu 12 ani in urma.

din nou mama ma intimideaza cand vede un cos pe fata mea am plecat aseara plangand din camera ei fiindca imi spunea tot felul de chestii ma simt abuzata ma simt oricil ma simt jenant ce sa fac?

Raspunsuri (7)

snickeritza

acum 12 ani

sunt aproape sigura ca topicurile tale sunt postate la vrajeala...ori ai 11 ani?

rock.angel21

acum 12 ani

Nu,de ce as face asta?Nu am de ce sunt probleme adevarate ce trebuie luate in serios nu am vre un motiv sa fac asta.

snickeritza

acum 12 ani

in profilul tau scrie ca ai 30 ani...ITI BATI JOC DE COMUNITATEA ASTA???

rock.angel21

acum 12 ani

nu imi bat joc de nimic defapt asta este problema surorii mele de 10 iar eu am scris 30 in loc de 20 am gresit

Andreea

acum 12 ani

Nu stiu daca realmente aceasta copila zice adevarul sau face misto, insa vreau sa-i zic celei care a postat mai sus un raspuns ca lucrurile astea se intampla cu adevarat. Am 21 de ani si EU ma simt in aceeasi situatie. Am ajuns o maniaca, merg mereu la dermatolog, am schimbat multi medici si toate astea din cauza unui tata nesimtit si unui frate asemenea. Si un singur cos daca as avea, tatal meu zice tot feluri de lucruri menite sa ma atace. Groaznic. E mare pacat ca exista oameni din astia care habar nu au sa se poarte cu ai lor copii. Ramanem traumatizati datorita unor nebuni cu care ne vedem nevoiti sa traim in casa, marcati. Si lucrurile astea sunt adevarate si f f dese. Cunosc cazuri f multe in care copilul este supraponderal, iar parintele in loc sa-l ajute, il jigneste si ii provoaca tot feluri de sentimente negative.

andreea628

acum 12 ani

buna andreea! Iti zic un tratament natural, sau babesc cum se mai spune! Intr-o sticla de jumatate pune bucatele de aloe taiate feliute bineinteles dupa ce o speli (frunza de aloe) si apoi toarna spirt! Lasa sticla la macerat 10 zile undeva la intuneric si apoi cu un disc demachiant sterge in fiecare dimineata si seara zonele cu probleme. Evita pe cat posibil sa-ti dai cu mana pe fata pt ca astfel se imprastie toti microbii. Cat despre acesti parinti care isi traumatizeaza copii nu le putem spune decat ca sunt niste animale,nu are rost sa comentam mai mult si nici sa judecam! O seara frumoasa si numai bine

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

incercati sa comunicati cum mama dvs si sa va ajute in privinta unei ingrijiri corecte a tenului. Ar trebui sa evitati manevrele agresive de curatare a tenului, sa folositi produse dermatocosmetice (nu sunt alergice), sa utilizati obiectele de ingjire corporeala proprii.