Arefam sarcina

Disfunctii sexuale feminine

Postata de Utilizator11627054188 cu 2 ani in urma.

Buna ziua as avea și eu o întrebare , azi am fost la medicul ginecolog deoarece am eliminat niște cheaguri de sânge de culoare maronie și mi-a recomandat Arefam pe cale orala , menționez că sunt în a 10-a sap de sarcina , și pe prospect scrie clar că se administrează doar pe cale vaginala , ce ar trebui sa fac cum sa le iau ?..

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Medicamentele-in-sarcina/medicamentele-administrate-in-timpul-sarcinii_1118

Utilizator11633852038

acum 2 ani

Buna ziua. Ati aflat dacă este corect in sarcina și pe cale orală? Mulțumesc