ad

Disfunctii sexuale feminine

Postata de adriyanaa cu 11 ani in urma.

buna seara!! am sh eu o intrebare.. am fost la ginecologie sh ma gasit cu un chist ovarian drept.. mi sa dat sa iau anticonceptionale, eu nu am luat niciodata. le iau de 2 sapt sh am o secretie maronie.. va rog frum puteti sa mi spuneti dak este de la anticonceptionale, dak asa e normal??astpt rasp multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Administrarea de anticonceptionale este urmata, adesea, de scurgeri ( sangerari) vaginale inafara menstruatiei normale. Daca acestea persista, adresati-va medicului ginecolog.