Probleme cu mentinerea erectiei?

Disfunctie erectila

Postata de Utilizator11 cu 5 ani in urma.

Buna ziua! Este a doua oara cand prietenul meu nu isi poate mentine erectia in timpul actului sexual..nu stiu care este problema, dar incep sa ma simt foarte prost crezand ca nu se mai simte atras de mine, care poate fi problema?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680