"Moare" la intrare. Ceva sfaturi sa previn asta?

Disfunctie erectila

Postata de Kindred cu 6 ani in urma.

Buna ziua.
Am 20 de ani. Este a doua oara cand incerc sa fac ceva cu prietena mea(care este virgina, daca conteaza asta) si nu reusim. Prima oara intr-adevar, eram inhibat datorita unor chestii, deci banuiesc ca a fost psihologica treaba. Dar a doua oara... nu imi explic. Amandoi aveam chef, dar cand era vorba de penetrare, nu reuseam. Murea. Tin sa mentionez ca ma excit foarte repede la contactul fizic, ba chiar apare si acel "precum" sau "pre-ejaculate"(din cate stiu, este substanta incolora, cu scop de lubrifiere, lubrifiant natural, daca gresesc, corectati-ma va rog). Totul este ok, incerc sa prelungesc preludiul, ea fiind virgina, incerc sa ma axez pe placerea ei... dar degeaba, nu am reusit. Ceva remedii sau sfaturi va rog? Multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680