Erectie?

Disfunctie erectila

Postata de Utilizator11586826293 cu 3 ani in urma.

Am 19 ani și încă sunt virgin, menționez faptul ca am trăit o întâmplare nasoala , dar am dat vina pe destin . S a întâmplat ca penisul meu , când vroiam sa îl introduc în vagin sa se indoaie ( asta e explicația cea mai bună) menționez ca ma masturbez destul de des și mi frica ca o sa rămân virgin de acum în colo . Îmi e frica sa nu se întâmple încă o data asa ! :( va rog ajutor!

Raspunsuri (1)

Utilizator11586826293

acum 3 ani

Am 19 ani și încă sunt virgin, menționez faptul ca am trăit o întâmplare nasoala , dar am dat vina pe destin . S a întâmplat ca penisul meu , când vroiam sa îl introduc în vagin sa se indoaie ( erectie sp***a imediat , asta e explicația cea mai bună) menționez ca ma masturbez destul de des și mi frica ca o sa rămân virgin de acum în colo . Îmi e frica sa nu se întâmple încă o data asa ! :( va rog ajutor!