Am o problema care ma macină pe interior , imi moare penisul?

Disfunctie erectila

Postata de Utilizator11545779682 cu 5 ani in urma.

Sunt intr o relație cu o fata de 2 luni si cand facem dragoste se intampla sa imi moara penisul . Nu mereu dar se intampla , în timpul preludiului este tare dar cand vine momentul de penetrare , se blegeste, moare si nu mai pot face nimic . Pe lângă asta doar de 2 ori am reusit sa o fac pe prietena mea sa se simtă bine . Vreau sa mentionez faptul că am 23 de ani si viata sexuală mi-am început o de curând si mai exact in august 2018. Vreau sa mai spun ca pana la 23 de ani doar m am masturbat . As vrea sa stiu care este in mare parte problema si ce am de facut ? Este din cauza ca mi-am început viata sexuală tarziu si in viitor se va remedia sau din cauza masturbarii?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/11-factori-care-determina-probleme-de-erectie_8680