vreau sa slabesc

Diete

Postata de nicoleta211 cu 15 ani in urma.

am nascut 2 copii si am 65 de kg si inaltime de 1,62, si sunt plinuta in jurul taliei si vreau sa slabesc putin, cu ce cura de slabire pot sa slabesc ca am incercat tot felul de curi de slabire si am slabit si am pus inapoi dupa aceea si tot asa. Vreau sa imi recomandati ceva cura de slabire care sa aiba efect. Va multumesc.

Raspunsuri (5)

Paul69

acum 15 ani

SCUZA-MA DAR ASTEA AS MOFTURI S-AU VREI SA NE ZICI CA AI NASCUT 2 COPII SI VEZI DOAMNE ESTI GRASA AMI PARE RAU NU VREAU SA TE JIGNESC DAR CRED CA MAI DEGRABA VREI SA IESI AN EVIDENTA CA LA KG TALE NU S-AR ZICE CA ESTI GRASA ACEIASI ANALTIME AM SI EU SI AM AVUT KG TALE TARE AS VREA SA LE MAI AM SI ARATAM SUPER ASA CA NU MAI FA PE VICTIMA NU AI CUM SA FI GRASA LA 65KG AMI PARE RAU DACA TE-AM SUPARAT IARTA-MA DAR NU POT SA CONCEP UN OM CU ASA MOFT

robert9100192

acum 15 ani

Eu nu sunt de acord cu prima parere si eu am doi copii 164 cm si 63 kg dar am ajuns asa de la 85 kg in perioada sarcinii Nu e un moft sa vrei sa arati bine te simti mai increzatoare in fortele proprii .Singura solutie pentru ajunge la greutatea pe care o doresti este sati calculezi caloriile acumulate si cele pierdute Nu exista cure miraculoase pe termen lung Doar in timp vei invata sa mananci achilibrat ,Eu mai fac si excese dar apoi ma abtin [daca am mancat o masa copioasa renunt aproape la urmatoarea]Nu e foarte bine dar da rezultate Si nu infometare .Mult succes si rabdare

xxx1103270

acum 15 ani

Mergeti la un doctor endocrinolog care va poate lamuri daca sunteti supraponderala,va poate recomanda teste hormonale pentru a depista cauza si va recomanda dieta si tratamentul necesar.Eu asa am procedat si am avut rezultate bune.Multa sanatate.

Dorina6899908

acum 15 ani

citind regulamentul am vazut ca,administaratorul de forum are dreptul sa stearga mesajele care nu au nicio legatura cu sanatatea plus ca sunt si obscene.Vom citi in continuare mesaje de la...vecinu ?

Paul69

acum 15 ani

eu am primit un mesaj cu scuzele de riguare de la forum pentru "vecinu",dar ce sa-i faci e lume multa necivilizata eu ai andrum pe aia care o fac pe"vecinul"sa mearga pe saituri porno acolo sigur nu le va spune nimeni nimic aici cred ca trebyuie sa fie lume serioasa cu probleme serioase