vreau sa slabesc

Diete

Postata de yulianaz cu 13 ani in urma.

Buna ziua ,am 29 ani ,am nascut acum 6 luni si am ramas cu kg in plus,am 165cm,si 70 kg,nu am pr medicale,cand am ramas insarcinata aveam 61 kg,va rog daca se poate un regim .

Raspunsuri (3)

CarlaD

acum 13 ani

Eu iti pot recomanda un program de control al greutatii foarte bine echilibrat , bazat pe detoxifiere si reglarea a metabolismului cu rezultate garantate. Programul se numeste FOREVER CLEAN & LEAN si este compus din programul de detoxifiere CLEAN 9 ( program de 9 zile - dieta bazata pe ALOE VERA GEL si minim 30 minute zilnic de miscare fizica - cu rezultat de 3-5 kg) urmat de FOREVER NUTRI LEAN PACK ( program de 30 zile cu rezultat de 5-6 kg ) . Mai multe detalii si modalitatea de achizitionare pe : www.dicianu.myflpbiz.com . Sa auzim numai de bine!

Angi

acum 13 ani

Iti recomand dieta Michel Montignac. Nu este hipocalorica si este un stil de viata sanatos care poate fi urmat si pe perioada sarcinii si alaptarii. Gasesti cartile lui pe net sau obtii mai multe informatii pe site-ul www.slabute.ro. Bafta si la cat mai multe kg in minus!

Serafim

acum 13 ani

Iti recomand un cantar de analiza corporala Tanita (Japonia) si ajutorul unui nutritionist daca este cazul. Minuni nu se intampla, dar o slabire sanatoasa cu siguranta este la indemana oricui.Grasimea subcutanata de dupa sarcina nu trebuie confundata cu cea din zona peritoneala sau de pe organele interne. Aceea grasime viscerala este periculoasa in primul rand.A slabi 5 kg este relativ usor, o poti face si in 10 zile. Nu e sanatos insa, si apare efectul de YO YO...se pun la loc,adica. Ritmul biologic, acel ceas interior este setat ca dupa aprox. 6 luni corpul sa,,memoreaze "noua greutate. vezi www.tanita-fitness.ro. Miscare neaparat, min 10 ore pe saptamana, exercitii pentru musculatura abdomenului,porti mici de mancare sanatoasa,apa plata, si daca tot e post, nu mancam pe saturate....Succes!