vreau sa slabesc

Diete

Postata de akcent_oana2006 cu 13 ani in urma.

buna ziua!as vrea sa imi spuneti dak stiti niste ceaiuri pentru slabit,care sa aiba efect rapid si bun pentru k imi doresc f mult sa slabesc.am 1,69 si 67 de kgdar tin sa precizez k am nascut acu 5 luni si am alaptat pana acu 1 sapt

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 13 ani

Incearca sa faci sport, mananca cat mai multe fructe si bea 2 litri de apa zilnic. Daca iti doresti sa slabesti, nu uita ca trebuie sa renunti la dulciuri. Succes!!!

akcent_oana2006

acum 13 ani

mc mult.