vreau sa slabesc

Diete

Postata de akcent_oana2006 cu 14 ani in urma.

buna,as vrea si eu sa slabesc,am 1,69 cm si 69 de kg.tin sa precizez k am nascut acu 4 luni si inca alaptez..help my!

Raspunsuri (14)

lena

acum 14 ani

Oana tu ai o greutate perfecta mai ales ca ai si nascut recent. Cura de slabire nu este indicata in cazul tau mai ales ca alaptezi, iar carentele ce ar putea survenii in urma curei de slabire ar putea afecta bebelusul. Micutul este comoara ta. Eventual dupa ce termini cu alaptatul poti sa te gandesti la a te mentine in greutatea optima. In rest, nu exista motive de ingrijorare.

akcent_oana2006

acum 14 ani

mc mult.mi-ai dat multa incredere.pup

Niculescu Sabina

acum 14 ani

dp ce nu mai alaptezi ar trebui sa iei Yong Kang eu am slabit cu el 21 kg in 2 luni www.alcom.do.am de aici poti comanda poate iti ie de folos

Stan Larisa

acum 14 ani

garantezi tu ?

ionescu sonia

acum 14 ani

as vrea sa slabesc deoarece am 8 ani si sm 47 de kg

maria

acum 14 ani

draga sonia, te intreb daca iti place mancarea ori ai probleme de sanatate? faci sport ?raspunde-mi pe [email protected]

ana margareta

acum 14 ani

Buna seara imi doresc din tot sufletul sa slabesc dar nu mai stiu cum nu mai am incredere in nici o dieta.Si sincer nu cred ca mai sunt in stare sa mai tin regim.Daca se poata cu pastile sa slabesc am 32 de ani 1,55 si cam 65 de kg va rog sa ma ajutati si pe mine va rog

maria

acum 14 ani

draga ana,esti tare dezamagita.nu renunta.iti recomand un stil de viata sanatos.trebuie sa mancam pt ca sa traim, draga mea.daca ai sanatate ai totul, daca nu, n-ai nimic.detalii pe [email protected]

Ioana

acum 14 ani

fetelor eu am luat ceai anti-adipos sanye dp www.alcom.do.am nui fac reclama dar dp am luat si de la farmacie si nu era bun, scuze daca ii fac reclama dar chiar merita

akcent_oana2006

acum 14 ani

pentru ana margareta.incearca dieta asta:prima zi fructe,a doua zi lactate si atreia zi carne fiarta sp***a.poti manca cate fructe vrei si de care vrei exceptand strugurii si tot la fel la lactate si carne.eu am tinut 2 saptamani si am slabit vreo 5-6 kg

Pop Maria

acum 14 ani

Buna ziua
Pentru reglarea greutatii corporale va recomand sa urmati un program cu produse naturiste (aloe vera) oferite de compania FOREVER LIVING PRODUCTS. Lucrez in aceasta companie si am obtinut rezultate foarte bune in reglarea greutatii corporale.
Daca doriti informatii scrieti-mi pe adresa de e-mail pop [email protected]

maria

acum 14 ani

dragilor, e f usor sa dai kg, problema este sa te mentii.asta trebuie sa facem de fapt sa pierdem kg, sa ne mentinem, sa reglam metabolismul si mai ales sa crestem rezistenta organismului.mai multe informatii pe [email protected]

Bianca

acum 14 ani

eu am slabit prea mult cu Yong Kang :))

Utilizator11584682896

acum 4 ani

Buna ziua....sunt disperată, nu stiu ce sa ma mai fac...am 3 saptamani decand nu pot dormii .dorm doar o bun de ora sau o oră nuj exact dimineata ,pe timpul zilei deloc ...imi este foarte rauu😭😭😭😭medicul psihiatru mi-a dat medicament triticol ...am luat prima parte din pastilă si nu iau face efectul deloc,am si un bebeluș si nu ma pot odihni...
Va rog din suflet spuneti-mi ce metoda va merge sigur?mai ales în această perioadă care sunt in carantină nu pot sa ma duc nici la doctor,am si anxietate...