vreau sa slabesc

Diete

Postata de simona333133466 cu 15 ani in urma.

am 24 de ani si 78 de kg de aproape 4 luni incerc sa slabec Mananc foarte multe legume si fructe, fac sport dar nu am nici un rezultat. acum ma interb daca acest lucru se datoreaza unor probleme hormonale(care ar fii acestea??) multumesc

Raspunsuri (4)

carmen658

acum 15 ani

Buna Bya,
Mergi si fa un control la glanda tiroida. Te poti adresa unui medic nutritionist care te poate ajuta sa slabesti, dar trebuie sa te tii de acea dieta. O consultatie costa cam doua milioane cinci sute de mii, dar cu siguranta merita. Multa sanatate

simona166117244

acum 15 ani

Cum ti-a zis si Misi, mergi la un endocrinolog sa-ti faci niste analize, sa nu fie tiroida de vina.
Numai bine!

marius208111671

acum 15 ani

Ce-ti spune daca vi s-ar oferi o consultatie la un nutritionist cu 25 ron? Primiti informatii foarte utile, personalizate, bineinteles dupa masuratori specializate.

auras142474

acum 14 ani

Citat:
am 24 de ani si 78 de kg de aproape 4 luni incerc sa slabec Mananc foarte multe legume si fructe, fac sport dar nu am nici un rezultat. acum ma interb daca acest lucru se datoreaza unor probleme hormonale(care ar fii acestea??) multumesc

ar trebui sa consulti un endocrinolog si apoi in functie de rezultatele analizelor pe care le vei face poti merge si la un nutritionist. bafta