vreau sa slabesc10 kg

Diete

Postata de irina34152133 cu 13 ani in urma.

cum sa procedez sa slabesc

Raspunsuri (4)

roxana

acum 13 ani

fructe, legume si mult sport

liliana

acum 13 ani

nu mai manca seara dupa ora 17 si inainte de somn bea o cana de apa cu lamaie.

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

va astept la euroclinic,in 2luni veti obtine rezultatele dorite

mirela

acum 13 ani

renunta la grasimi, dulciuri, prajeli incearca sa consumi fructe doar dimineata nu si dupa ora 12, consuma minim 2litri de lichide pe zi si sport. Incearca sa eviti cartofii(si daca totusi vrei sa consumi incearca sa ii fierbi in coaja) si fasolea boabe. In timpul dietei nu uita totusi sa iei si probiotice(eu iti recomand Biotics). In timpul unei diete obiceiurile alimentare se schimba si trebuie sa avem grija de stomacelul nostru.