Vreau sa ma ingras

Diete

Postata de bobobog99 cu 9 ani in urma.

am 24 de ani 1.68 si 54 kg, vreau foarte foarte mult sa ma ingras, mananc bine am facut analize si sunt sanatoasa dar totusi nu reusesc sa ma ingras, ce sa fac?

Raspunsuri (3)

ady

acum 9 ani

si eu vreau acelasi lucru. am aproape 25 de ani, am 1,82 inaltime, 77kg. Sunt numai piele si os !!!
Am incercat sa mananc mai mult, am incercat sa i-au vitamine etc.. nimic!!!
M-am lasat si de fumat o perioada, iarasi , nici un rezultat!!!

lauriciu

acum 9 ani

Stiu o metoda sigura de ingrasare testata de mine; eu care la 1.73m aveam 48kg....Acum am un 53kg. si vreau sa urc spre 57kg.Deci la 1.68(54kg.)...si 1.82(77kg.) ..Va invidiez..:)) Dar daca vreti sa va mai ingrasati...nu ezitati sa ma contactati sa va spun exact cum am reusit si sa va ajut si pe voi.Nu pot sa va spun aici pe site(in scris) pt ca e mult de povestit...in fine va las nr. de tel :0721999048 Laura :)

iulia

acum 9 ani

contacteaza-ma si te pot ajuta! 0733816311