vesnica problema=slabitul=

Diete

Postata de PAULA3135032 cu 15 ani in urma.

ati auzit cumva de DIVASLIM ,ce hram poarta ?
am auzit de ea pe un program tv dar era chear la sfarsit si spuneau cum ca si copiii o pot folosi.va multumesc.

Raspunsuri (5)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Daca vrei cu adevarat sa slabesti iti trebuie vointa. Poti lua diferite ceaiuri, pastile...sincer nu vor avea niciun rezultat. Trebuie sa faci miscare si sa nu mananci mult (mai ales dupa ora 18.00). Multa sanatate

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna lily
cu pastilele de slabit nu vei reusi decat sa-ti dai stomacul peste cap, credeti ca aceste chimicale fac minuni, incearca mai bine mancare sanatoasa si multa miscare
Bafta multa

simona166117244

acum 15 ani

Buna Lily,
N-am auzit de aceste pastile, dar sincer nu cred in pastile-minune sau diete-minune. Poate intra-devar slabesti daca folosesti aceste pastile-minunate, dar iti vei da si organismul peste cap. Cum au zis si Misi si Sheila, incearca mancarea sanatosa, fara abuzuri, seara mai putin spre delosc, si miscare. Chiar si mersul pe jos sau urcatul scarilor, face bine.
Sanatate maxima!

PAULA3135032

acum 15 ani

MULTUMESC MULT!

alina12136591

acum 14 ani

buna!
Eu tin cura de slabire,dar akum mi-am luat un aparat d slabit kre il arata la tv sn Velform Sauna Massage e foarte bun am slabit in numai 6 zile 4 cm din talie.si asa cu cura am slabit 8 kg p luna si nu e o cura drastica.dak vrei sa iti spun mai multe intreaba-ma.pup