VA putem ajuta!!!

Diete

Postata de cu 15 ani in urma.

sunt consultant nutritionist,si aplicam o dieta hipocalorica "dulce" asa cum ne place noua femeilor.EU si colegii mei lucram pe o baza nutritiva HERBLIFE care isi face efectul asa cum ne dorim,fara sa facem prea mult efort. si e chiar gustos si efectiv. eu am intrat in aceasta companie dupa ce am consultat si am primit si eu niste produse de la cineva care si-au facut efectul iar acuma ma intretin mancand "inghetata"=herblife.daca vreti o mana de ajutor ma puteti contacta si va ajut sa faceti rost de aceste produse miraculoase.
P.S. PRODUSELE LE PROPUNEM DUPA UN CONSULT CU ANALIZE GRATUITE INCLUSE,DUPA SITUATIA FIECAREI PERSOANE IN PARTE. CONSULTANT NUTRITIONIST CRISTINA TEL:0726815858

Raspunsuri (1)

marius460

acum 15 ani

Sincer sunt putin mai sceptica in legatura cu produsele Herblife. Intr-adevar slabesti dar important e daca si cat te mentii, pana la urma asta e cel mai important lucru. Degeaba slabesc 15 kg. daca in cateva luni le pun la loc. Si ce te faci daca nu stai bine din punct de vedere financiar? Nu vorbesc din proprie experienta dar am auzit multa lume plangandu-se si mai ales ca reclame de acest gen apar pe toate forumurile legate de slabire, ceea ce rezulta ca daca ar fi atat de bune nu ar mai avea nevoie de reclama din partea consultantilor care probabil au de castigat din naivitatea noastra din dorinta de a slabi. Un produs bun este recomandat de cei care l-au folosit si au fost multumiti, parerea mea.