Un sfat va rog

Diete

Postata de diana_blonda_1989 cu 12 ani in urma.

De peste jumatate de an ma chinui sa slabesc 2 kg si nu reusesc.Am practicat sport de 2, 3 ori pe saptamana.De o luna am inceput sa merg la sala aproape zilnic.Culmea este ca de cand am inceput cu sportul mai des de la 52 am ajuns la 53 jumatate.Incerc sa mananc cat de cat sanatoas dar din cand in cand mai mananc ceva dulce sau beau suc.As dori sa ajung la 50 - 51 de kg.Multumesc.

Raspunsuri (10)

ALLIY

acum 12 ani

INCEARCA DIETA DUKAN

diana_blonda_1989

acum 12 ani

Problema mea este ca nu prea pot tine diete, prefer un stil de viata mai sanatos.De diete mereu ma apuc si nu le pot duce la capat.

Bertuccia

acum 12 ani

buna! eu iti recomand colon help..e mai scump putin,dar isi merita toti banii...eu l-am luat pt detoxifiere,m-a ajutat mult cu tranzitul intestinal si am si slabit destul,fara sa ma infometez..multa bafta!

diana_blonda_1989

acum 12 ani

Il iau si eu si tot nici un efect.L am mai luat acum un an tot pt detoxifiere si atunci am slabit 3 4 kg.Acum am aproape o luna si nimic.

viorica171

acum 12 ani

si cu ce ai luat colon help ??? lapte dulce ,iaurt? ai probleme cu stomacul ?nu pot spune ca nu e bun dar pe mine m-a imbonlavit de stomac ..ooooooo m-a ruptttttt

diana_blonda_1989

acum 12 ani

Cu iaurt l am luat...Nu am probleme cu stomacul.N am mai auzit sa provoace probleme la stomac pana acum.

viorica171

acum 12 ani

ba da io am mai auzit ..chiar la mine in bloc e o fata si ea mi-a zis prima data de la colon help e vio !!!! si i-am zis ce ai fata cum sa fie de la el si am continuat sa iau pana cand m-a durut stomacul ata de tare ca am syunta la salvare ...si dupa l-am interupt ..am reluat la 3 sapt dupa si iar ma rupt la stomac si gata am renunta definitiv ....

diana_blonda_1989

acum 12 ani

Nu stiu eu n am avut probleme. Poate esti mai sensibila, nu stiu ce sa zic.

maria

acum 12 ani

si eu incerc sa slabesc 2-3 kg nu mananc mai mult de 1000 calorii pe zi dar nu reusesc sa dau jos nimic ,ce ar fi bine sa fac ?

diana_blonda_1989

acum 12 ani

Nu stiu ca si eu st in aceeasi situatie de o gramada de timp. Si rup cu sportul. Nu mi dau seama care e problema.