Topul celor mai bune surse alimentare de proteine

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt fata si am 18 ani,1.54,46kg.am vrea sa ma ingras.as putea lua ceva proteine si sa fac aerobic??va rog.astept un raspuns.va multumesc

Raspunsuri (5)

vlad26

acum 15 ani

Poti consuma alimente ca: orezul, pastele fainoase, paninea, fructe mai dulci, carne daca vrei sa te ingrasi. Aerobic poti face oricand, dar nu cred ca te va ajuta sa te ingrasi. Oricum sa nu faci exces de grasimi, nu sunt sanatoase si pot duce la boli destul de grave.

Alexandru304124891

acum 15 ani

fetelor am glanda si iau de ceva vreme cam o luna eutyrox ptr asa ceva , intrebarea mea este pot lua reductil?? slabesc???

comentarii utilizatori

acum 15 ani

salut ,sunt baiat ,am 26 de ani si eu zic ca ai putea ,tu ce zici? ia sa vedem ,poti ?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt baiat am 1.90 84 de kg si as vrea sa mai pun ceva pe mine..ce ar trebui sa fac?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 17 ani,1.83 si 64 kg....ce proteine are fi bune pentru cresterea musculara?