tinctura impotriva obezitati

Diete

Postata de danyela68 cu 11 ani in urma.

a incercat cineva Tinctura si Ceaiul impotriva obezitati??

Raspunsuri (5)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Este buna cea de la Boden Plant dar e nevoie si de miscare. Daca doriti ceva mai special si mai rapid putem discuta pe e-mail. [email protected]

Renata Anghelescu

acum 11 ani

Am inteles ca provoaca dependenta.. eu folosesc slim fit si am si energie si pofta scazuta de mancare.. cred ca e mai bun dupa parerea mea. In plus, orice tinctura are alcool in compozitie, si este posibil sa afecteze ficatul

Sanziana Andronic

acum 10 ani

de unde se poate procura acest slim fit? Eu l-am gasit pe siturile din afara, dar nu doresc sa il i-au pentru ca este cam scump transportul. Exista si in Romania?

Renata Anghelescu

acum 10 ani

WWW.SLIMFIT2000.RO

Ioana Ghinescu

acum 10 ani

Am folosit pachetul cu ceai si tinctura impotriva obezitatii de la Faunus Plant anul trecut si a dat rezultate. Intr-o luna am slabit 6 Kg. Trebuie ajustata un pic si dieta, pentru ca nu poti sa mananci orice si sa te astepti sa slabesti. Eu zic ca merita incercat.