Sunt sp***a dar am burtica

Diete

Postata de MembruMobileApp309610 cu 7 ani in urma.

Buna
De cateva zile ma tot gandesc cum sa scap de burta.nu sunt grasa,am 52 kg si 1,63 dar am burta!cum as putea sa scap de ea?

Raspunsuri (2)

alexandra.90

acum 7 ani

Prin sport! Mergi in fiecare dimineata si/sau seara la alergat, cel putin de 30 de minute. Poti sa incluzi si abdomenele in rutina ta zilnica, si in scurt timp o sa scapi de burta. Evita mancarurile grele - carne de porc/ foitaje/ etc, si fa o cura de fructe.

eliza2016

acum 7 ani

De la alimentatie. Eram la fel si eu, dar de cind am facut "curat" in alimentatie am scapat de problema. Invata care sunt combinatiile corecte intre alimente, nu manca fructe sau desert la sfarsitul mesei, nu manca fainoase si vei vedea rezultatul.