Slabire

Diete

Postata de deeanicol06 cu 11 ani in urma.

Exista vreo metoda prin care pot scapa de grasimea din partea superioara a corpului (partea de sus)? Fiind fata,se vede urat, ca se depune exact unde ar trebui sa se depuna grasimea la baieti. Nu am probleme cu picioarele, sunt normale. Care ar fi cauza? Testosteronul marit sau altceva?

Raspunsuri (3)

ala bala

acum 11 ani

Eu am o nelamurire in postul tau. Unde ar trebui sa se depuna grasimea la baieti?

deeanicol06

acum 11 ani

Pai grasimea la baieti, deobicei se depine pe abdomen,brate,umeri,talie (adica partea de sus) iar fetele depun pe capse,solduri,picioare (partea de jos)

deeanicol06

acum 11 ani

Depune, coapse* ... Scuze, m-am grabit