slabire

Diete

Postata de auras142474 cu 14 ani in urma.

mersi de sfat Katy,dar eu trebuie sa slabesc urgent 10 kg ca in sept. am nunta.De aceea eram curioasa daca sunt bune de ceva pastilele acelea.

Raspunsuri (2)

auras142474

acum 14 ani

mersi de sfat Katy,dar eu trebuie sa slabesc urgent 10 kg ca in sept. am nunta.De aceea eram curioasa daca sunt bune de ceva pastilele acelea.

alina

acum 10 ani

am 21 de ani 49de kg si inaltime 159 si as mai vrea sa slabesc vreo 3kg ma puteti ajuta pls