slabire

Diete

Postata de auras142474 cu 14 ani in urma.

nu inca...ast sa vina doctorul meu ginecolog din concediu si sa imi dea ceva tratament sau eu stiu poate si sa ma consulte.oricum de antibebe m-am apucat de ieri seara cand am vazut petele alea rozalii pe chilot ca am crezut ca e menstruatie.acum nici macar nu stiu dak este bine ce fac sau nu.ast sa ma duc la control pe 24 si apoi am sa te mai anunt cu ce mai e...si sper intre timp sa imi vina si mie menstruatia...ca de dureri de burta nu le mai suport.

Raspunsuri (2)

auras142474

acum 14 ani

A cumparat cineva capsulele de slabit ce au aparut acum alli se numesc si cat au costat ca am auzit ca sunt scumpe?

Adrienne

acum 14 ani

Alli,42 de capsule, costa minim 160 de roni. Eu pana acum am slabit in 5 luni si jumatate aproape 10 kg.,fara pastile, sport sau mari sacrificii. Daca te intereseaza te poti uita pe mesajele postate de mine,la topicul Diete, cum sa slabesc. Vointa este totul.