slabire

Diete

Postata de FLORINA132998 cu 15 ani in urma.

vreau sa slabesc am 1 73 106 kg si 1 73 aveti vreo reteta pt mine am 36 ani mihaela drigani

Raspunsuri (6)

FLORINA132998

acum 15 ani

vreau sa slabesc am 1 73 106 kg si 1 73 aveti vreo reteta pt mine am 36 ani mihaela drigani

eleonora2104352

acum 15 ani

daca poti sa renunti la micul dejun ,cauta-ma pe mess: id samsudeant

MARIA156135441

acum 15 ani

Ce, ai turbat??? CUM SA RENUNTE LA MIC DEJUN?????????????????? ESTE cea mai importanta masa a zilei, pt ca te ajuta sa faci fata stresului de la serviciu, dimineata!!!! CE p***ae!!! CORPUL are nevoie de toata piramida aia alimentara!!! Trebuie mancat din toate, dar mai putin. NU E NEVOIE de medicamente, pt ca nu esti bolnav!!! Mai incetati cu p***aile astea gen: diete asociate/disociate, pilule, prafuri, p**auri (scuzati!)... Nutritionistul e solutia, dar atentie la nutritionist!!!

MARIA156135441

acum 15 ani

Solutia: nutritionistu, draga mea!! Corpul tau are nevoie de toate alimentele, de un regim de viata sanatos, nu de prafuri, pilule, pastile... Cand ai mancat ultima data supa/ciorba? Aaa, nu incepe ca nu iti place! Ce, iti place sa fii grasa poate? Nu s-a inventat nimic mai bun de slabit decat ciroba/supa!!! Fara rontzaieli, bombonele, ciocolatzele si alte deastea! Totul se mananca rational, cu un scop! Recomand drept bibliografie "Traiesc, deci ma abtin", dr. Bilic.

marius208111671

acum 15 ani

cum sa renunte la micul dejun?

marius208111671

acum 15 ani

Sunt consultant nutritie, si pot sa va ajut cu ceva informatii; trimiteti-mi datele personale pe e-mail.
Daca sunteti din Iasi, puteti beneficia de o consultatie la pretul simbolic de 25 ron.