slabesc

Diete

Postata de ioooooooo cu 15 ani in urma.

buna.ma lupt de foarte mult tinmp cu kilogramele pe care le am in plus am incercat tot felul de diete fara nici un rezultat .am auzit ca sunt pastile de slabit.care sunt acelea???..MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Diana174116108

acum 15 ani

Buna Crina
Din cate stiu pastile de slabit sunt mai multe feluri dar eu nu te-as sfatui sa le folosesti, nu iti vor face bine, vor avea efect doar de moment.
Sti ca atunci cand ti o dieta trebuie sa faci si multa miscare pentru a da rezultate, daca nici asa nu reusesti incearca la un nutritionist.
Spor

Claudiu86

acum 15 ani

Buna Crina.Sunt Cristina si nu cu mult timp si eu m-am luptat cu kg Au fost multe variante de diete care nu m-au ajutat.Am rezolvat cu un program destept de control al greutatii.Fara medicamente,fara retete savante,fara infometare.Totul naturist si simplu.Si nici nu am folosit acele produse de la SLABESTE ACUM INTREABA-MA CUM Daca te intereseaza [email protected] si ai grija de tine Nu m-ai inghiti pastile care pot sa-ti provoace altele