silueta

Diete

Postata de Laura2398919 cu 16 ani in urma.

care este greutatea normala la inaltimea de 1.75 la femei?eu am 1.75 si 65kg e bine sau nu?

Raspunsuri (6)

alexandru9396404

acum 16 ani

da este normala stai linistita

ghiuldia

acum 16 ani

e foarte bine

pascau

acum 16 ani

ESTE IDEAL,CE ANUME TE NEMULTUMESTE?????????????

marius460

acum 15 ani

Tinand cont de IMC (Indice Masa Corporala) care la tine este 21.22 rezulta ca ai o greutate normala. Te sfatuiesc sa nu incepi diete pentru a nu-ti deregla metabolismul. IMC- ul ti-l poti calcula si singura : cautare google "calcul IMC", introduci inaltimea si greutatea si reiese in ce categorie te incadrezi. Tine-o tot asa!!!

Doru14104134

acum 15 ani

Stai linistita,ai o greutate normala!

cristina481111987

acum 15 ani

am si eu o problema am 1,63m am 35 ani si am 97 kg in 4 ani mam ingrasat cu 25 kg cum sa fac sa scad de aceasta greutate f mare si am un defect nu pot sa tin regim as vrea o modalitate ceva pastile sau altceva in afara de regim vreau un raspuns