Regim pentru cresterea masei musculare

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

eu as vrea un sfat, eu nu am probleme cu muschii dar vreau sa ma ingras ca sunt sp***a chiar daca maninc ce imi recomandati?

Raspunsuri (2)

Teodora8

acum 15 ani

e super tare ce n-as da sa slabesc si sa fiu subtirica nu pot sa inteleg de ce oamenii astia care sint mai slabuti vor sa se ingrase; mai tirziu o sa va para rau mai ales o femeie care intr-o zi va face un copil si se va ingrasa;cite femei sint pe strada si au copii si sint slabute f putine si dintr-o data observi ca nu mai esti ca inainte apre stresul si te ingrasi poate numai daca daca iti permiti sa ai o viata linistita si sa iti permiti sa mergi la sala si sa maninci sanatos k doar atunci cind ai o familie nu te mai gindesti decit la copil sa-i fie bine..........vb din propria experienta

adina paun

acum 10 ani

sant sp***a vreau sa ma angrasi va rog ce sa fac