pt ingrasare

Diete

Postata de marinela137 cu 16 ani in urma.

buna cine ma poate ajuta si pe mine cu un sfat pt a ma ingrasa?cam ce ar trebui sa iau pt ingrasare

Raspunsuri (3)

marinela137

acum 16 ani

am 24 de ani as mai avea sansa sa imi fac o forma la muschi la varsa asta?va multumesc

cezara2

acum 16 ani

milkshake-uri cu banane de ex (da un search pe google si o sa gasesti multe retete de milkshake-uri foarte hranitoare,erau chiar ptr persoanele care vor sa se ingrase. bafta!

Carmen13661179

acum 16 ani

si eu sunt in situatia si incerc acum cu lapte praf.imi fac in fiecare zi 500 ml de lapte din lapte praf si pun putina cacao.Gasesti lapte praf la farmacie,eu folosesc Vitalact.am inceput recent si ce am observat e ca am pofta de mancare mai mare.foarte buna si ideea cu milkshake-uri.