produse pentru slabit

Diete

Postata de Aurel3398933 cu 15 ani in urma.

A folosit cineva comprimate L.A.121 pentru slabit?Dar Sveltcola? Chiar sunt asa miraculoase ca in reclame?...

Raspunsuri (9)

cazacu3104356

acum 15 ani

Am folosit eu SveltCola si nu a dat absolut niciun rezultat. Nu aruncati banii degeaba pe produse miraculoase. O dieta sanatoasa si ceva sport sunt ingredientele garantate pentru a da cateva kg jos. Si eu am fost incantata cand am vazut reclama... mi`am comandat produsul si dupa ce l`am folosit am fost complet dezamagita. Nu am dat jos nici 500g.

Aurel3398933

acum 15 ani

Sandra , iti multumesc pentru mesaj !

Corina15

acum 15 ani

...si eu am folosit de amandoua si nimic!insa m-am ambitionat si am inceput sa mananc regulat,4-5 ori pe zi,am redus painea si nu dupa ora 18.00 si ma simt mult mai bine plus ca arat mai bine . V a multumesc!

ANA MARIA34100870

acum 15 ani

Eu tin un regim cu mancat din 2 in 2 ore si in 2 sapt am dat jos 4kg.Daca cineva e interesat ma poate contacta la: [email protected] la fel zic si eu multa vointa si ambitie mai ales ca vara e tentanta cu sucuri si iinghetata, picnicuri, etc.

Aurel3398933

acum 15 ani

teonia, te rog prezinta cu detalii dieta ta!
multam!

ANA MARIA34100870

acum 15 ani

Regimul are la baza principiul ca atat timp cat stomacul lucreaza mai mult cu atat consuma mai multe calorii.Se mananca din 2 in 2 ore si consta in:

8-cafea fara zahar sau ceai(eu am preferat ceaiul pt ca stiu ca si indulciorii la un moment dat pot
avea efect invers asa ca am folosit un amestec din:ceaiverde cu lamai, ceai rosu de roibos,Talia albastra);
10-un triunghi de branza topita;
12-un ardei taiat in doua si umplut cu branza de vaci(eu am gasit la "Aliment Murfatlar" branza dulce dietetica in caserola de pastic)
14-3 rosii sau 250 ml suc de rosii dar preparat in casa intrucat cel din magazine contine zahar;
16-un ou fiert tare;
18-o cana de 500 ml iaurt dietetic;
20-fructe la alegere:mere, portocale, in special visine care au efect antioxidant si de reducere a colesterolului, etc.;
In acest timp se beau 2L de apa plata cu zeama de la 2 lamai, se evita dulciurile, produsele de patiserie sau fast-food, sucurile.
egimul mi-a fost dat de dr. endocrinolog intrucat euma igras repede ca reactie adersa la tratamentul pe care sunt nevoita sa-l iau. tratamente

marian257108512

acum 15 ani

am folosit SveltCola sirop si nu numai ca nu am slabit un gram dar am mai adaugat un kg si mi-am dilatat si stomacul band atata apa minerala pe zi. cred ca sunt doar reclame si afaceri:)

marius208111671

acum 15 ani

Sa-mi spui si mie ce se intampla cand te opresti din acest regim. Practic nu avem voie decat 3 mese pe zi, la intervale 4-6 ore

Petrescu13110880

acum 15 ani

Cura de slabire prin mincare,asta da.Ce se va intimpla?plus kg.doar atit.