pot tine dieta

Diete

Postata de onutzik cu 13 ani in urma.

buna ziua. as dori sa aflu daca pot tine dieta la 16 ani? am 1.70 cm si 73 kg. multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Georgiana

acum 13 ani

Buna .. da .. ai putea tine o dieta la varsta ta .. si mai ales ca in adolescenta se slabeste mult mai usor .. mult succes!

Dr. Enculescu Dan-Anton

acum 13 ani

poti tine diete dar nu iti recomand.mai bine redu alimentele grase si dulci si apuca-te de sport