Pinten calcanean?

Diete Abces hepatic Chirurgie toracica

Postata de MembruMobileApp1518120946 cu 6 ani in urma.

Buna ziua.in urma cu un an am fost diagnosticata cu pinten calcanean in calcaiul drept.am urmat tratament cu diprophos, esvr și 10 ședințe de fizioterapie cu șocuri..după 2luni durerile au reapărut și am urmat tratament cu laser, dar durerile și acum persista.ce as putea sa mai fac sa scap de pinteni?ce sfaturi îmi puteți oferi? Va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-gleznei-si-piciorului/afectiuni-ale-tendonului-lui-achile_1616