pastile slabit

Diete

Postata de Nicusor13120461 cu 15 ani in urma.

am auzit ca pastilele super slim ar fi eficiente pentru slabit.cunosc pe cineva care le-a luat si a slabit 30 kg...nu mai ai pofta de mancare si ai in permanenta senzatia de gura uscata(adik te fac sa consumi cat mai multe lichide)am inteles ca sunt numai din plante si fructe.imi puteti spune daca au vreun efect advers?sau daca le poate lua oricine?sunt facute din:Koncing nut, Garcinia Cambogia, apple, kiwi fruit, mannan fibre, konjacu extracts, sweet potato cellulose.
multumesc

Raspunsuri (7)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Parerea mea este sa nu iei aceste pastile. Daca doresti neaparat sa slabesti mai bine adreseaza-te unui doctor naturist si cu siguranta vei slabi cate kilograme vrei. Doctorul iti va da un regim pe care trebuie neaparat sa-l tii dar in acelasi timp iti va da si nise medicamente pt glanda tiroida - care este foarte importanta. Deci cine ti-a spus sa iei acele pastile n-a facut decat o gluma. Succes

Andreea516131915

acum 15 ani

contine sibutramina...un fel de amfetamina. sub nici o forma sa nu le iei...recent am venit de la urgente...provoaca:greturi,durere de cap,insomnii,tahicardie,nervozitate,tremor si alte...poate provoca inclusiv infarct si atac cerebral.

mary

acum 14 ani

am luat superslim doar cu apa si nu am vazut nc un rezultat.am incercat sa le iau cu ceai de sunatoare si in nici 5 minute mi se face sete rau de tot.de ce? ce fac in situatia asta ? in plus merg si pe jos destul! ce se poate face ?

Marcela

acum 10 ani

Mie mi-au fost utile suplimentele Ultra Slim. Produsul asta e facut doar din plante si din ce am inteles a fost recent bagat pe piata romaneasca. Eu am facut o cura de 2 luni cu el si am mai dat jos din kilogramele care se acumulasera in exces. Totusi atunci cand faceti tratament cu un supliment pentru slabit recomandarea mea este sa le combinati cu o dieta echilibrata si foarte multe exercitii fizice. Pana la urma suplimentele le luam ca sa rezistam mai mult in timpul exercitiilor fizice si in felul asta sa ardem mai multe calorii. Produsul de care va spuneam l-am luat de pe sit-ul http://ultra-slim.ro
In caz ca o sa mai acumulez iarasi kilograme in exces cred ca o sa folosesc tot acest supliment.

O zi buna!

lorena

acum 10 ani

Puteti sa imi spuneti si mie de unde pot sa iau super slim eficiente?Va rog!! :(

REleonor

acum 5 ani

Super Slim este o pastila de slabit chinezeasca si este cat de cat eficienta. Ingredientul principal este extractul de rodie, dar mai contine si radacina de konjac si HCA din garcinia cambogia. Parerile despre Super Slim sunt impartite adresa_web_filtrata /pomegranate-capsule-extract-rodie/ Asta datorita reactiilor adverse pe care le poate provoaca uneori, iar din aceasta cauza a cam fost dat deoparte. Acum lumea a inceput sa foloseasca suplimente cu extract de ardei iute rosu sau cafea verde care par a fi mai eficiente.

Nicoleta12872215

acum 3 ani

Ce e aia HCA?