operatie lipom

Diete

Postata de NICK79 cu 14 ani in urma.

DUPA CAT TIMP POT SA MERG DIN NOU LA SALA DE FORTA DUPA EFECTUAREA UNEI OPERATII DE LIPOM SITUAT PE SPATE ZONA SUPERIOARA?MULTUMESC.

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Ca sa fi sigur se raspuns, mergi mai bine la medicul de familie sa te vada. Normal daca operatia pe care ai avut-o s-a cicatrizat si tu te simti in strare sa mergi la sala e ok, deci o poti face.
Numai bine