Nutritionist

Diete

Postata de ADRIANA - CORNELIA cu 14 ani in urma.

Va rog sa-mi recomandati un nutritionist bun(si unde il pot gasi), adica unul care sa-mi ceara sa fac niste analize inainte de a-mi propune un regim si care sa creeze o dieta sanatoasa personalizata, ce poate fi tinuta de un om normal (nu regimuri disociate si alte aberatii) si care sa recomande si sport in tp-ul regimului. Am 95kg, 1.70m si 27ani. Va multumesc mult!!!

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Un nutritionist bun sa stii ca inainte sa-ti dea o reteta iti va cere un set de analize pentru ca exista multe probleme care pot aparea in lipsa acestor analize.

Desi sedintele vor fi costisitoare, si meritele vor veni pe masura.

Multa bafta!!!