nu voi mai slabi niciodata???

Diete

Postata de Alina295132784 cu 15 ani in urma.

Am 41 de ani si vreo 90 de kg,la 1,68 cm !E de rau, nu??Acum 11 ani am slabit in 4 luni 28 de kg cu nemancate si vointa muuuulta!!Am ajuns la 54 de kg!La 4 ani dupa(timp in care m-am mentinut)am descoperit o hepatita b, de stres si frica am luat de toate, ceaiuri de la un dr cu reclama tv,(care mi-au facut acid),argila 3 luni si nu in ultimul rand gelul de aloe vera (renumit) care nu stiu daca m-a ajutat la ceva sau doar m-a ingrasat-20 de kg in 2 luni!!De atunci nu mai am chef, motivatie...sa fie si varsta ???

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar trebui sa mergi sa-ti faci un control la glanda tiroida, sa nu cumva s-o fi dat peste cap. Curile de slabire nu se fac prin infometare. Daca vrei sa slabesti frumos ar trebui sa mergi la un medic nutritionist. Sub observatiile lui vei putea cu siguranta sa slabesti. Sanatate