nu merita

Diete

Postata de georgia74 cu 11 ani in urma.

Fetelor. Am tinut toate dietele din lume: disociata 3 sapt -8 kg ( am pus la loc 10), slim fast -69 de lei- nici un gram , Herbalife - 18 kg in 3 luni , le-am pus la loc cu toata dieta si mentinerea. Pastila de slabit , am slabit 8 kg intr-o luna jum ... le-am pus la loc plus ca aveam si reactii adverse...
Si multe altele care mi-au declansat acum o hipotiroida urata si intre timp am facut si niste noduli tot pe acolo. De cateva luni ma duc la sala aproape zilnic , merg pe jos mai mult ( inainte pana la magazinul din colt cu masina)si a inceput sa se vada.Asa ca nu mai comandati pe de net toate p***aile, nu va fac decat rau .

Raspunsuri (9)

ADELA

acum 11 ani

Buna,
Cat ai tinut dieta disociata ?

georgia74

acum 11 ani

aproape o luna

cristy

acum 11 ani

am incercat de toate. iti iau banii,mai si mint ca tii da inapoi si te alegi cu paguba.mincati mai putin si sport

ania

acum 11 ani

eu am slabit cu medicamente, nu dau nume sa nu credeti ca fac reclama. am slabit si nu m-am ingrasat dupa. in timp ce luam medicamentele mancam tot ce doream, insa eram foarte depresiva, aveam insomnii si mai tot timpul stari de ameteala. pana acum nu am resimtit probleme de sanatate din cauza lor, asta nu inseamna ca le recomand

any

acum 11 ani

dc nu le recomanzi?ai putea sa ne spui cum se numesc,macar sa citim si noi despre ele

ACINOM

acum 11 ani

Hellow!
Orice ai face, daca, dupa ce termini - dieta sau programul - te ingrasi daca revii la alimentatia obisnuita! Atentie! Dietele iti distrug organismul! Herbalife nu slabeste si nici nu ingrasa! Totul consta in detoxifiere celulara, hidratare, echilibru si exercitii fizice moderate.SUCCES!

Dr. Alpar Fodor

acum 11 ani

"Curele de slabire ingrasa" - aveti perfecta dreptate, organismul reactioneaza si reface handicapul, daca nu s-a putut adapta pe parcurs. Asta inseamna ca nu puteti slabi fara acest efect de bici mai mult de 1 kg pe saptamana( eu as opta pentru max 3 kg /luna). Aveti nevoie pentru asta de niste ajutoare, in principiu niste suplimente nutritive. Daca doriti mai multe informatii: www.antioxidanti.com/?greutatea-ideala si contactati-ma, datele de contact la Cine suntem in subsolul paginii.

arakelian

acum 11 ani

curele de slabire pot slabi pe moment, dar nu pot corecta greselile din viata mea.Curele umblau la cantitate, si dadeau frustrari.
Pana nu am izolat ce gresesc, pana nu am imbunatatit pas cu pas, imbunatatindu-mi igiena alimentatiei, miscarea,modul de gatire, modul de a amnca, raportul alimentelor - nu am reusit sa fac mare lucru.

elena ....elena

acum 11 ani

incercati miere cu scortisoara...efin si foarte eficient.