nu am vointa

Diete

Postata de vreau_sa_slabesc cu 8 ani in urma.

buna ,, am 24 de ani si 87 kg la 1,71 cm si imi doresc sa slabesc dar nu ma pot tine de program ,,ce sa fac sa resusesc ,, vreau sa am din nou 60 de kg dar nu am bani sa apelez la un specialist si deja nu ma mai suport arat oribil ,, m-am ingrasat din cauza unui tratament ,,,

Raspunsuri (2)

Stefania

acum 8 ani

Buna. Iti recomand sa incerci cura de cafea verde. Eu am slabit 17 kilograme in aproape o luna. Are concentrat ridicat de acid clorogenic si iti taie pofta de mancare. Eu imi cumpar de la http://vreauin.club

Mamarutza94

acum 8 ani

Buna,

Aceiasi problema am avut-o si eu: am 1.63 m si aveam 73.6 kg, asa ca am luat o hotarare.

-Fac step aerobic de 3x/saptmana
-Dieta echilibrata: am scos din alimentatie sucurile, dulciurile, painea, mancarurile de tip fast-food, prajeli etc. pe care le-am inlocuit cu fibre, proteine, vitamine, alimente sarace in grasimi.

Este foarte important sa nu mai mananci dupa ora 18:00 si sa bei 2L apa/zi.

Eu asa am slabit aproape 10 kg intr-o luna si crede-ma ca ma simt minunat, iar de aerobic nu m-as mai lasa niciodata :*

Succes ! :*