nici un rezultat

Diete

Postata de andora116519 cu 15 ani in urma.

am luat si pastile,am facut si sport,nu mananc paine de foarte mult timp si nu reusesc sa slabesc...sunt disperata,nu mai stiu ce metode sa folosesc....vreau parerea unui nutritionist...multumesc.

Raspunsuri (1)

andrei178

acum 15 ani

Daca intr-adevar faci miscare si mananci rational si totusi nu slabesti, incerca sa mergi la un endocrinolog inainte de a merge la nutritionist, poate e ceva hormonal. Parerea mea. Sanatate!