metode de ingrasare

Diete

Postata de olga62 cu 12 ani in urma.

buna ziua.
as avea si eu nevoie de o dieta de ingasare.
am 42 kg si 1.67 m. inainte de a ramane insarcinata aveam 46-47 kg. dar de 5 luni de cand sunt mamica am slabit foarte mult si sunt extrem de obosita. nici in timpul nasterii nu am luat mult in greutate, in jur de 12 kg, dar nu se vedea nicio diferenta asupra corpului meu, decat burtica imi crestea. tin sa precizez ca sunt anemica.
nu fumez si nu beau cafea. am nevoie urgent de o metoda de ingrasare pentru ca ma simt foarte slabita si nu-mi este bine deloc.
va multumesc din suflet si astept raspunsul dumneavoastra.

Raspunsuri (4)

Sonia

acum 12 ani

E foarte simplu. Trebuie sa mananci!

Laura

acum 12 ani

O dieta buna este o dieta potrivita pentru tine....chiar si de ingrasat. Eu am cautat dar fara succes pana am fost la Pure Medicine. acolo mi-au masurat numarul de calorii pe care le arde organismul meu. ...si in functie de asta am primit o dieta pentru mine. Si am pus frumos pe mine!

bafta!!!

ELENA

acum 11 ani

DAR CUM POATE TE INPARTASESTI KU NOI

Ionela-Maria89705

acum 12 ani

Buna.
Daca vrei sa iei cateva kilograme ar trebui incerci ceva natural pe care organismul tau sa il asimileze si astfel iti vei rezolva si anemia. Imi poti trimite un mail pe adresa [email protected] pentru mai multe detalii.