mancatul din 2 in 2 ore

Diete

Postata de Laura G cu 12 ani in urma.

Am luat pe timpul iernii destul de mult in greutate tinand cont de faptul ca eram sp***a , bine definita , faceam mult sport , mancam extrem de sanatos etc . Acum as dori sa-mi redobandesc silueta . M-am gandit sa mananc din 2 in 2 ore , la mine ar fi echivalentul a 6 mese , ultima fiind la 6 . Ce parere aveti ?

Raspunsuri (4)

Dara

acum 12 ani

Sa mananci din 2 in 2 ore si sa-ti redobandesti silueta? Vise, vise....

Laura G

acum 12 ani

Sa mananci din 2 in 2 ore extrem de sanatos . Si cantitati mici .

rodica daniela1

acum 12 ani

sa mananci din 2 in doua ore ar insemna sa mananci 3 sau 4 linguri de mancare si aia sa fie o mancare sanatoasa.

tina

acum 11 ani

La mine a mers.....in 4 zile am slabit 2 kg...