mama lor de kg !!!

Diete

Postata de Ionela46119882 cu 15 ani in urma.

Sabiuta ,eu sunt in aceeasi situatie ca si tine numai ca eu am 26 aproape 27 de ani , inaltimea mea e de 1,68m si am in prezent 70 de kg si parca toate s-au depus numai pe coase , burtica si pulpe ....s-au instalat bine acolo si orice as face ...e la fel ! nu ca m-am sinchisit eu prea mult dar nu se vede vreo schimbare , si eu mananc fructe si legume destule , paine vad ca de un timp nici nu simt ca-mi lipseste dar eu cred ca dupa o varsta suntem dispuse sa luam proportii daca nu suntem atente la alimenatie ! ce sa zic?! succes si un corp sanatos si plin de putere ! numai bine !

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna Laura,
Tin sa te contrazic, nu are nici o legatura varsta cu kilogramele, dar ai dreptate cand spui sa avem grija la alimente. Unele persoane se ingrasa de la mere. Daca tii cu tot dinadisul sa slabesti, cauta un medic nutritionist si sigur vei slabi. Succes si multa sanatate.

broasca129438

acum 15 ani

fata draga nu-ti mai face comlexe singura la varsta ta tu ai exact inaltimea si kilogramele mele numai ca eu am 39 de ani si sa stii ca ma simt f bine in pielea mea ,iar cu fructele sa stii tu de la mine ca ingrasa ele sunt natural de dulci ,iar eu de cate ori mananc fructe imi este si mai foame asa ca incerc sa le evit

alina1144

acum 15 ani

luati LINDAXA sau REDUCTIL.Da rezultate.