Magneziul si importanta lui in dieta

Diete

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

domnule doctor as dori sa slabesc vreo 10 kg si in sensul acesta mam apucat de exerciti fizice de fitnes,dar am auzit k exista multe produse ptr slabit (pastile, ceaiuri, prafuri), de asemenea am auzit k au reacti adversede genul ingrasat , dereglare hormonala,care este sfatul dumneavoastra ptr mine ,pot folosi asemenea produse ,si dak da dumneavoastra ce.mi puteti recomanda??? va multumesc din suflet

Raspunsuri (1)

Mariana390

acum 16 ani

te sfatuiesc sa iei Clorobalance pentru detoxifiere si Cllorela Plus ajuta la reglarea metabolismului.