ma puteti ajuta?

Diete

Postata de mdmandor cu 13 ani in urma.

vreau sa ma ajutati cu ceva vreau sa tin dieta disociata pentru a slabi am 60 de kg la 172 de cm si vreau sa slabesc cateva kg eu am gasit o dieta disociata pe internet dau nu acea o cautam era bazata pe : 1 zi de fructe ; 2 zi de orez ; 3 zi de lapte ; 4 zi de sucri ; 5 zi de legume ; 6 zi de peste ; 7 zi de mini rasfat . mie nu imi place in aceasta dieta pt ca este orez si sucuri este o alta dieta dot disociata daca o stiti ajutatima va rog

Raspunsuri (13)

marilu123

acum 13 ani

la inaltimea ta nu cred ca mai este cazul sa slabesti, ai grija sa nu exagerezi si sa devina o obsesie.

mdmandor

acum 13 ani

nu sunt bine asa eu sunt lata in solduri si asta nu imi place in plus am burta nu e o obsesie dar nu stiu nu ma simt bine vreau sa dau vreo 3 kg inca jos.

Iulo

acum 13 ani

3 kg dai jos cu sport. Alfel nu.

mdmandor

acum 13 ani

dar si sport fac :P aerobic de pe you tube dar vreau sa tin si dieta

Iuli

acum 13 ani

Aerobic de pe youtube nu e sport, fara suparare.

mdmandor

acum 13 ani

bine dar fac si abdomene pe langa mai multe de pe net fac cam o ora jumate pe zi si am slabit am avut 65 de kg . astept si sa treaca zapada si sa fie frumos sa alerg.

Dyana^-^

acum 13 ani

Nu trebuie sa tii neaparat o dieta,ci sa iti schimbi stilul de viata.Sa mananci sanatos.Fara sucuri (doar naturale,facute in casa si acelea nu prea multe),fara fast-food,prajeli,paste fainoase, prajituri (doar daca sunt facute de tine si nu au prea mult zahar), mese dese dar nu incarcate( si inainte de masa sa bei un pahar de apa) si multe fructe si legume.Plus de asta fa-ti un tabel cu ce manaci ca sa vezi unde trebuie sa schimbi ceva.Si daca tot zici ca faci sport incearca tae bo cardio de la billy blanks.Cu exercitiile lui si "dieta" asta am slabit 30 kg.

mdmandor

acum 13 ani

multumesc Dyana.

marilu

acum 13 ani

bea dimineata pe stomacul gol 1 pahar de apa la temperatura camerei, ai sa ramai uimita de efect, dar apare cam dupa o luna.

carmina

acum 13 ani

un regim disociat gasesti aici:

http://forum.irinareisler.ro/showthread.php?tid=597

andreea

acum 13 ani

exact de regimul de mai sus vroiam sa ti amintesc si eu , o simpla cautare in google cu regim disociat 3+3 si gasesti acolo ce iti trebuie,si eficienta pe deasupra ;) bafta

Ela

acum 13 ani

Ar trebui sa te preocupe mai bine stapanirea corecta a gramaticii l.romane si nu curele de slabire....

CarlaD

acum 13 ani

Eu iti pot recomanda un program de control al greutatii foarte bine echilibrat , bazat pe detoxifiere si reglarea a metabolismului cu rezultate garantate. Programul se numeste FOREVER CLEAN & LEAN si este compus din programul de detoxifiere CLEAN 9 ( program de 9 zile - dieta bazata pe ALOE VERA GEL si minim 30 minute zilnic de miscare fizica - cu rezultat de 3-5 kg) urmat de FOREVER NUTRI LEAN PACK ( program de 30 zile cu rezultat de 5-6 kg ) . Mai multe detalii si modalitatea de achizitionare pe : www.dicianu.myflpbiz.com . Sa auzim numai de bine!