Ma pot imbolnavi?

Diete

Postata de Danuta05 cu 11 ani in urma.

…as dori sa intreb: daca am tinut o dieta care nu mi-a fost recomandata de medic si cu ajutorul careia am slabit destul de mult.. de la 73 acum am 48..dar nu stiu pur si simplu toti imi spun ca trebuie sa mai mananc pt ca ma simt destul de slabita uneori…dar nu mai pot sa mananc..chiar nu pot , incerc si nu pot…mananc din ce in ce mai putin…
dimineata nu iau un mic dejun intocmai sanatos , mananc un covrig sau un pateu cu branza…aceste pateuri ingrasa? nu mananc foarte multe 1-2 pe luna…sau chiar 1 pe luna…ce sfat imi puteti da?

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Va recomand sa apelati la ajutorul unui medic nutritionist care in baza unor analize medicale, a preferitelor dvs alimentare si a ratei metabolice, va poate alcatui o dieta personalizata.
Sanatate multa!

AlinaOU

acum 11 ani

Danuta zi-mi te rog cum ai reusit sa slabesti atat de mult,ca eu ma chinui cu tot felul de diete si nu reusesc.

pisi

acum 11 ani

te rog si eu vreau sa stiu dieta