kg in plus, solutii

Diete

Postata de mirela480 cu 16 ani in urma.

te pot ajuta eu
email: [email protected]

cateva detalii: tratamentul este natural, ingrediente
-alfalfa( lucerna care regleaza functiile organismului)
-gotu kola este hrana preferata a elefantilor. unii nutritionisti fac o legatura intre viata lunga a elefantilor si consumul de frunze de gotu kola.

-guarana influenteaza metabolismul tesutului nervos, suprima senzatia de oboseala, de epuizare si de foame si ajuta la inlaturarea acidului lactic din muschi, sporind in felul acesta randamentul fizic si psihic.
- fibra de cartof dulce
-flori de portocal japonez samd

ps eu am slabit destul e mult si fara foarte mare efort
din ianuarie si pana acum am deja 13 kg
- nu am tratat niciodata dieta ca pe un lucru firesc pentru ca tot timpul eram innebunita de foame

Raspunsuri (1)

Aurel3398933

acum 16 ani

hei! si pe mine ma intereseaza!vreau detalii!cat coste treaba asta? multam!